Nowe mieszkanie do wynajęcia, Wysocka Park, 74,43 m2, 4. pok., (M311)

Mieszkanie na wynajem, Ostrów Wielkopolski

1 489 PLN

Opis

Do wynajęcia nowe mieszkanie 4 pokojowe o pow. 74,43 m² (M311)
Do wynajmu mieszkanie z rynku pierwotnego, w tzw. stanie deweloperskim, położone w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Ostrowie Wielkopolskim, z opcją wykupu w okresie 12 miesięcy po gwarantowanej cenie obowiązującej w dniu zawarcia umowy najmu. Lokal składa się z mieszkania o powierzchni 72,80 m2 oraz komórki lokatorskiej o powierzchni 1,63 m2. Cena najmu wynosi 20,00zł/m2, plus koszty opłat na rzecz wspólnoty mieszkaniowej.
Umowa najmu z opcją wykupu w okresie 1 roku zakłada, że:
1) najemca sam i na własny koszt wykona prace wykończeniowe i wyposaży mieszkanie.
2) W przypadku gdyby najemca zrezygnował z zakupu najmowanego mieszkania, poniesione przez niego nakłady pozostają własnością Właściciela.
3) w przypadku gdyby najemca zrezygnował z zakupu najmowanego mieszkania , strony za obopólną zgodą mogą zawrzeć umowę najmu na kolejne 12 miesięcy jednakże po cenie rynkowej (licząc jak za nowe wykończone mieszkanie )
Załączone zdjęcia dotyczą stanu aktualnego deweloperskiego. 
Mieszkanie jest składową inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowie osiedla pod nazwą Wysocka Park, realizowanej w południowo-wschodniej części Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Wysockiej. Dzięki swej lokalizacji przyszli właściciele zapewnią sobie doskonałą komunikację zarówno z centrum miasta jak i z głównymi drogami krajowymi.
W bezpośrednim - ale nie stanowiącym uciążliwości sąsiedztwie osiedla Wysocka Park - znajdują się basen oraz stadion miejski. Urbanizacja otoczenia osiedla zapewnia dogodny dostęp do żłobków, przedszkoli oraz szkół, a także do wielu sklepów różnych branż i różnej wielkości oraz przychodni lekarskich.
Budowa budynku B4 stanowiła I etap realizacji projektu deweloperskiego pod nazwą Wysocka Park, składającego się w sumie z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych.
W ramach I etapu zrealizowany został nowoczesny sześciokondygnacyjny budynek mieszkalny, składający się z sześćdziesięciu ośmiu (68) lokali mieszkalnych i dwóch (2) lokali użytkowych wraz z komórkami lokatorskimi oraz czterdziestoma (40) miejscami postojowymi w garażu podziemnym a także miejscami postojowymi zewnętrznymi. W budynku zainstalowana jest winda obsługująca wszystkie kondygnacje, łącznie z garażem podziemnym, oraz zewnętrzna platforma dla osób z niepełnosprawnością.
Dodatkowo istnieje możliwość zakupu oznaczonego, numerowanego miejsca postojowego, jako udziału we współwłasności w garażu położonym w kondygnacji podziemnej (-1), wraz prawem własności w częściach wspólnych nieruchomości, w cenie 29 900 zł netto plus 23% podatek VAT, razem brutto 36 777 zł. W okresie najmu garaż można również najmować wg. odrębnej umowy
i stawki czynszu.
Mieszkanie przekazywane jest w standardzie deweloperskim - do własnej aranżacji lub z wykorzystaniem aranżacji wynajmującego. Standardowo mieszkanie wyposażone będzie w następujące instalacje:
1) elektryczną;
2) grzewczą łącznie z grzejnikami - centralne ogrzewanie miejskie z OZC;
3) wodno-kanalizacyjną
4. teletechniczną (RTV, internetowa, domofonowa).
Stolarka okienna PCV 3-szybowa o wskaźniku przenikalności cieplnej poniżej 1.1. We wszystkich oknach i w drzwiach balkonowych zamontowane będą rolety aluminiowe zewnętrzne z napędem elektrycznym, z możliwością instalacji sterowania zdalnego (pilot).
Szczegółowych informacji udzieli Państwu Krzysztof Majusiak, tel: 601 871 717.
Zapraszam na prezentację.
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: najemca / kupujący NIE PŁACI PROWIZJI.
Klient w ramach obsługi transakcji otrzyma dostęp do pełnej dokumentacji budowlanej, w szczególności zezwoleń budowlanych, projektu budowlanego.
Klient może także skorzystać z pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup lub na zakup i wykończenie mieszkania z oferty najlepszych banków w Polsce, na warunkach identycznych jak w bankach, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Informacje dotyczące nieruchomości nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
W szczególności ostateczną i obowiązującą ofertą jest oferta złożona przez Inwestora, opisana w umowie rezerwacyjnej bądź umowie przedwstępnej sprzedaży nieruchomości, których zapisy odniesione zostaną do ostatecznej notarialnej umowy sprzedaży.
Teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
W sprzedaży / najmie również inne kondygnacje.
Pełna oferta na stronie www.wysockapark.pl


.
Oferta nr 12840980 wysłana z systemu LocumNet Online
Krzysztof Majusiak
nr licencji: 9091
+48 601 87 17 17
krzysztof.majusiak@nfuekspert.pl

Szczegóły

Numer oferty 12840980
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 1 489 PLN
Cena za m2 20 PLN
Liczba pokoi 4
Piętro 2
Liczba pięter 4
Powierzchnia 74 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Ulica/Osiedle Wysocka
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski (gm)
Rok budowy 2021
Dojazd asfaltowa/kostka
Stan wykończenia stan developerski
Materiał zróżnicowany
Położony w w mieście poza centrum
Rodzaj okien nowe plastikowe