Nowe mieszkanie, Wysocka Park, M311, 72,80 m2

Mieszkanie na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski

472 472 PLN

6 490 PLN/m2

Opis

Nowe Mieszkanie, Wysocka Park, M311, 4 pokojowe, 73,09 m², II piętro,
Do sprzedaży mieszkanie z rynku pierwotnego, w tzw. stanie deweloperskim,położone w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Ostrowie Wielkopolskim.
Mieszkanie jest składową inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowie osiedla pod nazwą Wysocka Park, realizowanej w południowo-wschodniej części Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Wysockiej. Dzięki swej lokalizacji przyszli właściciele zapewnią sobie doskonałą komunikację zarówno z centrum miasta jak iz głównymi drogami krajowymi.
W bezpośrednim - ale nie stanowiącym uciążliwości sąsiedztwie osiedla Wysocka Park - znajdują się basen oraz stadion miejski. Urbanizacja otoczenia osiedla zapewnia dogodny dostęp do żłobków, przedszkoli oraz szkół, a także do wielu sklepów różnych branż i różnej wielkości oraz przychodni lekarskich.
Budowa budynku B4 stanowiła I etap realizacji projektu deweloperskiego pod nazwą Wysocka Park, składającego się w sumie z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych.
W ramach I etapu zrealizowany został nowoczesny sześciokondygnacyjny budynek mieszkalny, składający się z sześćdziesięciu ośmiu (68) lokali mieszkalnych i dwóch (2) lokali użytkowych wraz z komórkami lokatorskimi oraz czterdziestoma(40) miejscami postojowymi w garażu podziemnym a także miejscami postojowymi zewnętrznymi. W budynku zainstalowana jest winda obsługująca wszystkie kondygnacje, łącznie z garażem podziemnym, oraz zewnętrzna platforma dla osób z niepełnosprawnością.
Do mieszkań przynależą komórki lokatorskie o powierzchni od 1,60 m2 do 2,12 m2w cenie po 5 000 zł/m2.
Dodatkowo istnieje możliwość zakupu oznaczonego, numerowanego miejsca postojowego, jako udziału we współwłasności w garażu położonym w kondygnacji odziemnej (-1), wraz prawem własności w częściach wspólnych nieruchomości, wcenie 29.900 zł netto plus 23% podatek VAT, razem brutto 36 777 zł.
Mieszkanie przekazywane  w standardzie deweloperskim - do własnej aranżacji - wyposażone jest w następujące instalacje:
1. elektryczną;
2. grzewczą łącznie z grzejnikami - centralne ogrzewanie miejskie z OZC;
3. wodno-kanalizacyjną
4. teletechniczną (RTV, internetowa, domofonowa).

Stolarka okienna PCV 3-szybowa o wskaźniku przenikalności cieplnej poniżej 1.1.We wszystkich oknach i w drzwiach balkonowych zamontowane są rolety aluminiowe zewnętrzne z napędem elektrycznym, z możliwością instalacji sterowania zdalnego(pilot).

Szczegółowych informacji udzielą Państwu:
Krzysztof Majusiak, tel: 601 871 717.
Małgorzata Świtała , tel: 665 600 670
Zapraszamy naprezentację.


SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI.
Klient w ramach obsługi transakcji otrzyma dostęp do pełnej dokumentacji budowlanej, w szczególności zezwoleń budowlanych,projektu budowlanego.
Klient może także skorzystać z pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup lub na zakup i wykończenie mieszkania z oferty najlepszych banków w Polsce, na warunkach identycznych jak w bankach, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Informacje dotyczące nieruchomości nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
W szczególności ostateczną i obowiązującą ofertą jest oferta złożona przez Inwestora, opisana w umowie przedwstępnej sprzedaży nieruchomości bądź ostatecznej notarialnej umowy sprzedaży.
Teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie,dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

W sprzedaży również lokale na innych kondygnacjach.
Pełna oferta na stronie www.wysockapark.pl


 


Oferta nr 11880980 wysłana z systemu LocumNet Online
Krzysztof Majusiak
nr licencji: 9091
+48 601 87 17 17
krzysztof.majusiak@nfuekspert.pl

Szczegóły

Numer oferty 11880980
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 472 472 PLN
Cena za m2 6 490 PLN
Liczba pokoi 4
Piętro 2
Liczba pięter 4
Powierzchnia 73 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Ulica/Osiedle Wysocka
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski (gm)
Rok budowy 2021
Dojazd asfaltowa/kostka
Stan wykończenia stan developerski
Materiał zróżnicowany
Położony w w mieście poza centrum
Rodzaj okien nowe plastikowe