Kredyty

Doradztwo i pośrednictwo kredytowe.

Kredyty hipoteczne i gotówkowe.

Dogodna pora i czas spotkania
Współpraca z doradcą kredytowym to oszczędność czasu. Ekspert spotka się z Państwem w dogodnej dla Was porze i miejscu dzięki czemu zaoszczędzicie cenny czas. Spotkanie, po wcześniejszym umówieniu, może odbyć zarówno w biurze doradcy jak również w innym wskazanym przez Państwa miejscu.

Bezpłatne pośrednictwo
Korzystanie z usług ekspertów jest bezpłatne. To żelazna zasada. Ale to nie wszystko. Jeśli zdecydujecie się Państwo zaciągać kredyt hipoteczny za pośrednictwem naszej firmy, wszelkie opłaty i prowizje będą przynajmniej tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z bankami. Co więcej, Doświadczony pośrednik finansowy ma możliwość negocjowania indywidualnych warunków kredytu dla swoich klientów.

Gwarancja rzetelności i efektywności
Współpraca z NFU Ekspert daje gwarancję rzetelnej obsługi klienta. Wypracowane procedury współpracy z bankami pozwalają znacząco skrócić czas rozpatrywania wniosków kredytowych oraz wypłaty środków. Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami daje wiedzę na co zwrócić uwagę i jak sprawnie przeprowadzić klienta przez cały proces kredytowy.

Obiektywizm Eksperta
Brak powiązania kapitałowego z jakąkolwiek instytucją finansową pozwala Ekspertowi na obiektywizm w wyborze oferty. Jeśli polecamy klientowi jakiś bank, wiemy po prostu, że jego oferta jest dla klienta najlepsza i optymalna. Nasze sugestie mają pomóc Klientom w wyborze oferty najbardziej dopasowanej do ich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej.

Kontakt do Eksperta
Krzysztof Majusiak
tel . 601 871 717
e-mail: krzysztof.majusiak@nfuekspert.pl