Lokal użytkowy M103, 28,07

Lokal użytkowy na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski

137 543 PLN

4 900 PLN/m2

Opis

Lokal użytkowy M103, parter, 28,80 m², 1- pokojowy.
Do sprzedaży lokal użytkowy (biurowy, usługowy) z rynku pierwotnego, w stanie deweloperskim, w Ostrowie Wielkopolskim. Przeznaczenie na działalność usługowo - handlową. Cena ofertowa jest ceną netto bez podatku VAT. Cena ofertowa wraz z 23% podatkiem VAT wynosi 164,180,40 zł.
Lokal jest składową inwestycji pod nazwą Wysocka Park, realizowanej w południowo-wschodniej części Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Wysockiej. Dzięki swej lokalizacji przyszli właściciele zapewnią sobie doskonałą komunikację zarówno z centrum miasta jak i z głównymi drogami krajowymi.
W bezpośrednim - ale nie stanowiącym uciążliwości sąsiedztwie osiedla Wysocka Park - znajdują się basen oraz stadion miejski. Urbanizacja otoczenia osiedla zapewnia dogodny dostęp do żłobków, przedszkoli oraz szkół, a także do wielu sklepów różnych branż i różnej wielkości oraz przychodni lekarskich.
Budowa budynku B4 stanowi I etap realizacji inwestycji pod nazwą Wysocka Park, składającego się w sumie z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych.
W ramach I etapu realizowany jest nowoczesny sześciokondygnacyjny budynek mieszkalny, składający się z sześćdziesięciu ośmiu (68) lokali mieszkalnych i dwóch (2) lokali użytkowych wraz z komórkami lokatorskimi oraz czterdziestoma (40) miejscami postojowymi w garażu podziemnym a także miejscami postojowymi zewnętrznymi.
Prezentowany lokal usytuowany jest od strony wschodniej. Do lokalu przynależy komórka lokatorska o powierzchni od 1,33 m2 do 2,12 m2 w cenie po 2.500,00 zł/m2 netto bez podatku VAT. Cena ofertowa brutto wraz z podatkiem VAT wynosi 3.075,00 zł/m2. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu oznaczonego, numerowanego miejsca postojowego znajdującego się w garażu na kondygnacji podziemnej (-1) w cenie 28.000 zł netto (brutto z VAT 34.440 zł) lub zewnętrznego miejsca postojowego w cenie 10.000,00 zł netto bez VAT, brutto z 23% VAT - 12.300,00 zł.
Budynek został prawomocnie oddany do użytkowania.
Lokal przekazywany w standardzie deweloperskim - do własnej aranżacji - wyposażone będzie w następujące instalacje:
1. elektryczną;
2. grzewczą łącznie z grzejnikami - centralne ogrzewanie miejskie z OZC;
3. wodno-kanalizacyjną
4. teletechniczną (RTV, internetowa, domofonowa).
Stolarka okienna PCV 3-szybowa o wskaźniku przenikalności cieplnej poniżej 1.1. W cenie lokalu rolety zewnętrzne okienne, z wyłączeniem drzwi balkonowych.
Teren wokół budynków zostanie zagospodarowany przez Inwestora - utwardzona droga dojazdowa, chodniki, tereny zielone, utwardzone kostką brukową działki parkingowe.
Szczegółowych informacji udzieli Państwu Krzysztof Majusiak, tel: 601 871 717.
Zapraszam na prezentację.
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI.
Klient w ramach obsługi transakcji otrzyma dostęp do pełnej dokumentacji budowlanej, w szczególności zezwoleń budowlanych, projektu budowlanego.
Klient może także skorzystać z pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup lub na zakup i wykończenie mieszkania z oferty najlepszych banków w Polsce, na warunkach identycznych jak w bankach, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Informacje dotyczące nieruchomości nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
W szczególności ostateczną i obowiązującą ofertą jest oferta złożona przez Inwestora, opisana w umowie rezerwacyjnej bądź umowie przedwstępnej sprzedaży nieruchomości, których zapisy odniesione zostaną do ostatecznej notarialnej umowy sprzedaży.
Teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
W sprzedaży również lokale mieszkalne w stanie deweloperskim, na tej i na pozostałych kondygnacjach.
Pełna oferta na stronie www.wysockapark.pl

Oferta nr 12520980 wysłana z systemu LocumNet Online
Krzysztof Majusiak
nr licencji: 9091
+48 601 87 17 17
krzysztof.majusiak@nfuekspert.pl

Szczegóły

Numer oferty 12520980
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 137 543 PLN
Cena za m2 4 900 PLN
Liczba pokoi 1
Piętro Parter
Liczba pięter 4
Powierzchnia 28 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Ulica/Osiedle Wysocka
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski (gm)
Rok budowy 2019