Do sprzedaży obiekt biurowo-magazynowy

Obiekt magazynowy/hala na sprzedaż, Ociąż

3 777 000 PLN

3 179 PLN/m2

Opis

Do sprzedaży obiekt handlowo-magazynowy wraz z zapleczem biurowym i socjalnym, położony przy drodze krajowej DK-25, pomiędzy Kaliszem a Ostrowem Wielkopolskim. Obiekt widoczny jest od strony drogi co bardzo ułatwia możliwość instalacji reklamy wizualnej działalności.
Obiekt składa się z budynku biurowo-handlowego, dwukondygnacyjnego,z możliwością dowolnego wykorzystania, na przykład parter jako powierzchnia wystawowa lub biurowa, ze względu na otwartą przestrzeń, a piętro wyłącznie jako biurowa, ze względu na podział na mniejsze pokoje biurowe. Budynek posiada pełne zaplecze socjalne.
Druga część obiektu to pomieszczenia magazynowe o powierzchniach 250, 80 i 20 m2, łącznie 350 m2.
Przy budynkach znajduje się, utwardzony kostką brukową, plac dojazdowo-manewrowy.
Ogrzewanie budynku stanowi kocioł węglowy na ekogroszek.
Na budynku zainstalowano ogniwa fotowoltaiczne o mocy 25 kwp, w związku z czym opłaty za energię elektryczną są bardzo niskie.
Możliwość długoterminowego najmu. Do omówienia wszelkie propozycje zarówno w zakresie możliwości sprzedaży "od ręki" jak i umowy najmu z prawem pierwokupu w określonym czasie. 


Informacje dotyczące nieruchomości nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. W szczególności ostateczną i obowiązującą ofertą jest oferta cenowa złożona przez właściciela, określona w dniu zawarcia umowy zobowiązującej lub ostatecznej notarialnej umowy sprzedaży.

Teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Oferta nr 13100980 wysłana z systemu LocumNet Online
Krzysztof Majusiak
nr licencji: 9091
+48 601 87 17 17
krzysztof.majusiak@nfuekspert.pl

Szczegóły

Numer oferty 13100980
Typ oferty Obiekt magazynowy/hala
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 3 777 000 PLN
Cena za m2 3 179 PLN
Piętro Parter
Liczba pięter 1
Powierzchnia 1 188 m2
Powierzchnia działki 4 000 m2
Miejscowość Ociąż
Ulica/Osiedle Ociąż przy DK-25
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat ostrowski
Gmina Nowe Skalmierzyce
Własność własność
Ogrzewanie kotłownia lokalna
Dojazd asfaltowa/kostka
Materiał zróżnicowany
Położony w poza miastem